Agata Grochała - Fotograf ślubny i weselny

Niezapomniany

WIECZÓR PANIEŃSKI

I sesja zdjęciowa nad morzem

sesje-slubne

Jeśli szukasz pomysłu na wieczór panieński, który zapewni niezapomniane wspomnienia, sesja zdjęciowa jest idealnym wyborem. Zbierzcie się w grupie i bądźcie gotowe na najbardziej fotogeniczne doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałyście!

Sesja zdjęciowa na wieczorze panieńskim to świetna okazja, aby spędzić czas z przyjaciółkami, stworzyć niezapomniane wspomnienia i uzyskać wspaniałe zdjęcia, które będą cieszyć was przez wiele lat.

Niezależnie od tego, czy sesja będzie niespodzianką dla przyszłej Pani Młodej, czy będzie to jedna z atrakcji szczegółowo zaplanowanego wieczoru - jako fotograf chętnie doradzę i pomogę Wam w stworzeniu wyjątkowego klimatu podczas wieczoru panieńskiego.

wieczor-panienski-portfolio
wieczor-panienski-portfolio
wieczor-panienski-portfolio
wieczor-panienski-portfolio
wieczor-panienski-portfolio
wieczor-panienski-portfolio
wieczor-panienski-portfolio
wieczor-panienski-portfolio

PLANOWANIE WIECZORU PANIEŃSKIEGO I SESJI ZDJĘCIOWEJ

Przygotowałam kilka najważniejszych wskazówek, które pomogą w przygotowaniach do sesji zdjęciowej i zorganizowaniu wieczoru panieńskiego.

Ikona miejsce

miejsce

Wybierzcie ciekawe i malownicze miejsce, takie jak plaża, park lub urocza uliczka w mieście. Ważne, aby miejsce było dostosowane do stylu, który chcecie uzyskać na zdjęciach.

Ikona styl

styl

Zdecydujcie się na styl sesji, np. boho, vintage, glamour lub rockowy. Dobierzcie do niego stroje i dodatki, które podkreślą waszą indywidualność i charakter.

Ikona rekwizyty

rekwizyty

Wykorzystajcie rekwizyty, takie jak balony, kolorowe parasole, lustra, kwiaty lub race dymne, aby dodać kreatywności i zabawy do waszych zdjęć.

Ikona Makijaż i fryzura

makija i fryzura

Zadbane włosy i perfekcyjny makijaż to klucz do udanych zdjęć. Skorzystajcie z usług profesjonalisty lub zróbcie sobie makijaż i fryzurę samodzielnie, stosując się do wybranej stylistyki.

Ikona klimat

klimat

Stwórzcie luźną, przyjazną atmosferę podczas sesji, abyście wszystkie czuły się swobodnie i mogły się bawić. Zabierzcie ze sobą ulubione przekąski i napoje, a także dobrą muzykę.

Ikona sen

sen

Nieprzespana noc może wpłynąć negatywnie na wygląd, powodując obrzęki pod oczami, bladą skórę i ogólny dyskomfort. Warto zadbać o odpowiednią ilość snu przed sesją fotograficzną.

ETAPY WSPÓŁPRACY

01.

REZERWACJA TERMINU

W pierwszej kolejności sprawdzam czy mam dostępny termin w dzień Waszej imprezki. Następnie umawiamy się na krótką rozmowę, abym dobrze mogła zrozumieć Wasze potrzeby i oczekiwania oraz jeśli jest wstępnie gotowy plan imprezy, proszę o jego przedstawienie. Jeśli jesteście zdecydowane, podpisujemy umowę i następuje ostateczna rezerwacja terminu.

02.

WIECZÓR PANIEŃSKI

Zdjęcia wykonuję zazwyczaj w dwóch lokalizacjach - wybór miejsc ostatecznie należy do Was. Podczas sesji robimy zarówno zdjęcia grupowe, a jeśli jest taka chęć, również mini sesję indywidualną przyszłej Panny Młodej. Cała sesja trwa 2h. Na wypadek kiepskiej pogody omawiamy również plan B.

03.

ODBIÓR ZDJĘĆ

Zdjęcia otrzymujecie w formie linku do profesjonalnej fotogalerii. Do 3 dni od panieńskiego dostajecie pierwszy pakiet zdjęć, żeby podtrzymać vibe imprezy, czy aby móc wrzucić zdjęcia w social media. Wszystkie wyretuszowane zdjęcia otrzymacie maksymalnie do 14 dni od wydarzenia.
sesja-wieczor-panienski-pionowe
sesja-wieczor-panienski-pionowe
sesja-wieczor-panienski-pionowe
sesja-wieczor-panienski-pionowe
sesja-wieczor-panienski-pionowe
sesja-wieczor-panienski-pionowe

PANIEŃSKI W

TRÓJMIEŚCIE

W ofercie znajdziesz m.in. szczegółowy opis sesji, wytyczne jak się przygotować do sesji i cennik. Dodatkowo przygotowałam dla Ciebie kilka najfajniejszych miejsc wartych zobaczenia w Trójmieście podczas wieczoru panieńskiego.